UŽ NECHCI ČEKAT na svého webmastera
UŽ NECHCI ČEKAT na svého webmastera
Realizace stránek s redakčním systémem MultiCMS
Máte statické nebo nevyhovující stránky? Zvažujete vytvoření nových internetových stránek? Nemáte možnost jejich editace ? Musíte čekat na svého webmastera až udělá každou požadovanou změnu? Trápí Vás neaktuálnost Vašich stránek? Potřebujete rychle upravovat obsah stránek? Chcete mít kontrolu nebo poskytnout přístup k editaci více editorům? Chcete poskytnout uživatelům možnost optimalizovaného tisku nebo verzi pro PDA? Proč ručně editovat vše, když Vám systém může poskytnout plno automatických funkcí?
 

 I když nepotřebujete sami editovat data, systém Vám nabízí rozšířené možnosti a schopnosti internetových stránek. Systém MultiCMS Vám může ušetřit mnoho času, financí i starostí.

Content Management Systém (CMS) Vám poskytne přístup k obsahu Vašich stránek bez znalosti jejich tvorby. Pomůže Vám spravovat Vaše stránky efektivněji a snadněji, udrží správný design a strukturu stránek. Poslouží stejně jako databázový program, který v přehledné struktuře zpřístupní pro jednotlivé uživatele jednotlivá data. Můžete organizovat dokumenty, soubory a ostatní údaje i jedním klikem.


  • www stránky a systém při tvorbě rozvíjíme na základě připomínek a přání uživatelů
  • stále systém rozšiřujeme o nové produktivní funkce
  • funkčnost systému a jeho moduly se odvíjí od našich zákazníků

Systém MultiCMS slouží jako editační část stránek. Lze ji využít ke kompletní tvorbě stránek s využitím šablon a dalších pomůcek nebo jednoduše navázat editační část na stávající stránky nebo prázdnou maketu.

Struktura redakčního systému MultiCMS
Struktura systému, více na devel.multicms.net

První co je třeba je mít představu o obsahu internetové prezentace. Co má prezentace návštěvníkům přinést ? Informace, internetový obchod, katalog, galerii ? Je mnoho forem jak návštěvníkovy předat informace a také mnoho forem využití internetových stránek.

Po té, co máte určitou představu, jí zpracujeme a navrhneme nejelegantnější řešení pro Vás i návštěvníky. Dále Vám nabídneme další možnosti využití Vašich stránek a domyslíme celou strukturu.

Pro grafický návrh je třeba samozřejmě logo, definice firemních barev a další materiály, které byste rádi v designu viděli.

Po vytvoření specifikace probíhá sestavení samotného systému a vytvoření frontendu - část, kterou používají návštěvníci a do které vy dáváte obsah.

Systém je variabilní a slouží jako základ stránek a systému, na kterém se dá stavět.

Průběh můžete kontrolovat na sdělené adrese s beta verzí stránek. Po dokončení nebo v dohodnuté fázi se systém umístí na Váš webhosting. Webhostingové služby i registraci domén můžeme samozřejmě vyřídit i za Vás.

Naše služby

Tvorba webových stránek
Tvorba statických stránek, dynamických stránek. Rozdíly. Kde začít? Sestavili jsme pro vás malou osnovu jak postupovat při tvorbě www stránek.

Tvorba internetových aplikací
Internetové aplikace jsou rozsáhlejší webové stránky, které umožňují uživateli přistupovat a zpracovávat množství různých materiálů. Aplikace mívají unikátní podobu a obsah.

Doplnění www stránek o redakční systém
Pokud již stránky máte hotové, či dokonce nabízíte jiný Vám nevyhovující systém, můžeme je doplnit o náš redakční systém.

Převody a importy dat do systému
Doredakčního systému MultiCMS lze více způsoby importovat a zpracovat data. I pokud data máte ve zdánlivě nepoužitelné podobě, můžeme je transformovat a převést do našeho systému.

Redesign www stránek
Potřebujete jen změnit vzhled Vašich stránek?

Správa www
I když s redakčním systémem MultiCMS získáte kontrolu nad stránkami, nemusíte mít čas vše spravovat.

Hosting
Jako doplněk služeb máme pro vás připraveny hostingové služby, které optimalizujeme pro náš redakční systém.

Pro další informace nás prosím kontaktujte na emailu info@multicms.net nebo pomocí jiného uvedeného kontaktu.

Na vyžádání zájemcům poskytneme přístup do demonstrační verze.

 
 
 
Tisk
Zpět